Kam o víkendu na Litoměřicku

Litoměřicko – Víkend je tu a spolu s ním i naše tipy kam vyrazit a co podniknout. Opět se sešla velmi pestrá nabídka, takže si určitě vyberete. Na své si přijdou příznivci filmových projekcí pod širým nebem, milovníci zvířat i ti, kteří rádi sportují. Je z čeho vybírat!

V sobotu 14. srpna bude živo například na Tržnici Felixe Holzmanna. Od 8 hodin ráno tam bude probíhat letos už třetí blešák, na kterém můžete prodat (nebo naopak koupit) téměř vše, co už sami nepotřebujete. Přebytky ze zahrádky, oblečení, hračky a hry a mnoho dalšího. V 10 hodin bude pro děti hrát Štěpánčino divadélko a na akci se chystá také Keramikafé Dlouhánka – v jejím stánečku si můžete vlastnoručně namalovat keramický hrneček nebo medvídka. Více informací najdete ZDE.

V 16 hodin na tržnici začíná Divadelní přehlídka s živou hudbou. V akci uvidíte například ZUŠ Litoměřice nebo Divadlo Sex Culomets. Pokud jde o hudbu, zazní rockové pecky i klidnější jazz, tak přijďte – bude to stát za to. Pro více informací se podívejte TADY.

Živo bude v sobotu také v Libochovicích. Svatovavřinecká pouť ještě letos nebude, ale nebojte se – téměř zcela ji nahradí Jáma fest. Pouťový multižánrový festival nabídne celodenní zábavu. Chybět nebude živá hudba, divadlo, soutěže pro děti a mnoho dalšího. Informace najdete TADY.

Součástí Jámafestu budou dětské cyklistické závody v libochovickém městském parku. Začínají v 10 hodin dopoledne. Závodit mohou děti na srážedlech i mladí cyklisté do 15 let. Vyhlášení výsledků proběhne ve 12.15 hodin. Podrobnosti najdete ZDE.

Státní zámek Libochovice bude tuto sobotu a neděli hostit výstavu papoušků a okrasného ptactva. Klece s exotickými opeřenci najdete v zámeckém skleníku. Více informací je TADY.

Do Křešic v sobotu 14. srpna přijede Kinematograf bratří Čadíků. U Labe divákům nabídne čtyři české filmy, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Vstupné je dobrovolné a celé jde na dobročinné účely. Mrkněte ZDE.

Na Hlinné bude v sobotu taneční zábava s živou hudbou. Dorazit na ni můžete v sobotu ve 20 hodin do místní hospůdky. Hraje kapela Melodie Petra Vrány. Lístky se dají pořídit v předprodeji na telefonním čísle 728 627 821.

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

V Litoměřicích si připomeneme Den vítězství

Litoměřice - V pátek 8. května si v Litoměřicích...

Hrad Litoměřice bude hostit výstavu Spolku Tvůrčích Optimistů

Litoměřice – V pondělí 4. května v 17 hodin bude v litoměřickém...

Podřipské muzeum slavnostně představí nové bronzové nálezy ve stálé expozici

Roudnice nad Labem – Podřipské muzeum v Roudnici nad Labem...
00:02:18

TŘEBENICE: Den pro ženy letos s Danou Morávkovou a Josefem Cardou

VIDEO: Sál městského úřadu Třebenice praskal ve švech. Poslední...

Další kulturní zprávy

Litoměřice v pohybu: 47. ročník legendárních pochodů vzdá hold své vůdčí osobnosti

LITOMĚŘICE – Milovníci pohybu a přírody, zbystřete! Už v...
00:02:18

Blíží se Běh pro hospic. Pomůže získat záložní zdroje energie

Litoměřice – V sobotu 23. května se bude v Litoměřicích opět...
00:02:57

LITOMĚŘICE: Kalich Arena hostila prestižní taneční soutěž Czech Dance Tour

VIDEO: Už poněkolikáté hostila litoměřická Kalich Arena Mistrovství Čech...
00:02:47

LOVOSICE: Pálení čarodějnic na Osmičce nepřekazila ani rekonstrukce pódia

VIDEO: Ani dlouho očekávaná rekonstrukce pódia v lesoparku Osmička...

Oblíbené kategorie