Čtvrtek, 2 května, 2024
17.4 C
Litoměřice
DomůPartneřiAŽD Praha s.r.o.VOLNÁ MÍSTA: Stavbyvedoucí montážních prací na železnici

VOLNÁ MÍSTA: Stavbyvedoucí montážních prací na železnici

Společnost AŽD Praha nabízí zaměstnání na pozici stavbyvedoucí montážních prací.

Popis pozice:

  • Vedení pracovního týmu při provádění montážních prací na realizovaných zakázkách a stavbách na území ČR při kompletaci zařízení a systémů železniční sdělovací techniky
  • 35.000 Kč až 45.000 Kč (hrubá měsíční mzda). Nástup dle dohody.

Požadavky:

  • Úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru elektro
  • Elektrotechnická způsobilost dle vyhlášky č.50/1978 Sb. § 7, 8
  • Elektrotechnická způsobilost dle vyhlášky č.100/1995 Sb.
  • Zdravotní způsobilost pro práci na provozované dopravní cestě a v prostorách ČD veřejnosti nepřístupných
  • Odborná praxe, zkušenosti s vedením kolektivu, organizační schopnosti a časová flexibilita, dobrá znalost PC, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání ve stabilní české společnosti
  • Pravidelné školení a udržování odborné způsobilosti
  • Možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu
  • Čtyřdenní pracovní týden v rozsahu 37,5 hodin týdně
  • Zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy

Kontakt:

Zdroj inzerátu: https://www.azd.cz/cs/zamestnani

- Reklama -

POSLEDNÍ INZERÁTY