Student litoměřického gymnázia stříbrný v projektu Kraje pro bezpečný internet

Litoměřice – Na druhém místě projektu Kraje pro bezpečný internet se umístil František Kroupa z Gymnázia Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Vítězem se stal Pavel Smolík z Gymnázia a Střední odborné školy dr. Václava Šmejkala v Ústí nad Labem a na třetím místě skončil Shadi Esmail Salah ze Základní školy s rozšířeným vyučováním informatiky výpočetní techniky v Teplicích.

Od října 2023 do února 2024 měli žáci možnost zapojit se do soutěžního kvízu, který připravil projekt Kraje pro bezpečný internet. Do online části znalostního kvízu se v celé ČR zapojilo přes 55 tisíc žáků a studentů. V dubnu 2024 pak proběhlo online krajské finále Kvízu PLUS, do kterého v každém kraji postoupilo 15 nejlepších žáků.

V Ústeckém kraji bylo registrováno do soutěžního Kvízu 4 522 žáků a studentů základních a středních škol. Úspěšných absolventů kvízu PLUS bylo v našem kraji 97. Výherci získali například sluchátka, chytré hodinky, počítačovou myš, tablet, xbox či herní ovladač.

Vyhlášení vítězů a předání cen vylosovaným řešitelům soutěžního kvízu a výhercům Kvízu Plus se uskutečnilo v prostorách Krajského úřadu Ústeckého kraje v pondělí 3. června. A ceny předala radní pro školství, mládež a sport Jindra Zalabáková. Firmu Gordic zastupovala Adéla Chaloupecká a Andrea Arnoldová.

Zdroj: Adéla Pašek, TZ, Krajský úřad Ústeckého kraje

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

00:02:26

LOVOSICE: Centrum sociální pomoci Litoměřice oslavilo 50 let

VIDEO: Centrum sociální pomoci Litoměřice funguje už půl století....
00:02:27

ROUDNICE N. L.: 14. Roudnický košt představil česká vína

VIDEO: Zámecký park v Roudnici nad Labem hostil další...

Kriminalisté na Lovosicku utnuli distribuci pervitinu. Dealerovi recidivistovi hrozí až 10 let

LITOMĚŘICKO – Lovosicko přišlo o dalšího distributora drog. Litoměřickým...

Velké personální změny v lovosickém školství: ZŠ Sady pionýrů i gymnázium mají nové vedení

LOVOSICE: Školní rok 2026/2027 přinese pro dvě významné vzdělávací...

Další zprávy

00:02:06

ÚŠTĚK: Sezónu na jezeře Chmelař zahájila také Ilona Csáková

VIDEO: Letní sezóna v Úštěku na jezeře Chmelař už...
00:01:26

TEREZÍN: Klienti SeniorCentra Senevida se projeli vyhlídkovým vláčkem

VIDEO: Na nudu si jistě nemohou stěžovat klienti SeniorCentra...

Ústecký kraj nasazuje moderní zelené vlaky. Na páteřní linky vyjedou už v prosinci

Cestování na železnici v Ústeckém kraji čeká velká revoluce....
00:03:10

LOVOSICE: Den lovosických sborů možná odstartoval novou tradici

VIDEO: V Lovosicích započali novou tradici. Letos poprvé se...

Oblíbené kategorie