VIDEO: Už 15 let jezdí pravidelně v období Velikonoc do Psího domova v Řepnicích děti ze ZŠ T. G. Masaryka ve Štětí. Návštěva koncipovaná jako projektový přírodovědný den s benefičním přesahem má tradiční úspěch nejen u dětí, ale i u personálu útulku a pochopitelně i samotných psů a koček. Děti a učitelé navíc nikdy nepřijedou s prázdnou.
ŘEPNICE: ZŠ TGM Štětí navštěvuje Psí domov už 15 let
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




