VIDEO: Ředitelka Oblastního spolku Českého červeného kříže Litoměřice Olga Šotnarová a starosta města Štětí Miroslav Andrt předali ocenění dárcům krve ze Štětí. Místní transfúzní stanice si nemůže na nedostatek dárců stěžovat, protože tato záslužná činnost je často předávána z generace na generaci.
ŠTĚTÍ: Dárci krve převzali po posledním letošním odběru svá ocenění
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




