8.8 C
Litoměřice
DomůSportHázenáLovci si vezou ze Zubří krutou lekci

Lovci si vezou ze Zubří krutou lekci

Zubří – V minulém kole vyhráli lovosičtí házenkáři domácí souboj s Jičínem. Tentokrát vycestovali do Zubří, kde je čekal hodně těžký soupeř.

Domácí se brzy ujímají vedení a v podstatě si během prvních minut začínají vytvářet slibný náskok. Severočeši sice bojují, ale jejich ztráta narůstá až na poločasových šest branek. Po přestávce se obraz hry příliš nemění a hosté se snaží zcela marně s nepříznivým vývojem něco udělat. Zuberští nepolevují a až do poslední vteřiny pálí ostrými a navyšují svůj náskok až na pro Lovosice hodně krutých dvanáct branek. Lovci se po této vysoké porážce propadají v neúplné tabulce na čtvrtou příčku, za svého dnešního soupeře.

V první minutě otevírá gólový účet tohoto duelu Mazurek. Ve třetí minutě zvyšuje Mika na 4:0. V páté minutě snižuje Bouček na 4:2. V téže minutě kontruje Mičkal, 5:2. S bleskovou odpovědí přispěchal Trkovský, 5:3. V šesté minutě se nemýlí Mořkovský, 6:3. V téže minutě střílí přesně Motl, 6:4. V deváté minutě navyšuje Jurka náskok domácích na 9:4. V 11. minutě se ujímá Malého pokus, 9:6. Ve 14. minutě posílá míč do sítě Hybner, 12:6. V 15: minutě si připisuje přesnou trefu Bouček, 12:7. V téže minutě se připomíná Mořkovský, 13:7. Ve 21. minutě si bere slovo Motl, 13:9. V téže minutě zakončuje s přehledem Mazurek, 14:9.  Ve 22. minutě se zapisuje mezi úspěšné střelce Jenko, 14:10. Ve 23. minutě nachází svůj cíl Mičkalův pokus, 15:10. V téže minutě odpovídá Motl, 15:11. Ve 25. minutě zvyšuje Jurka na 17:11. Ve 26. minutě se znovu trefuje Jenko, 17:12. Ve 28. minutě střílí přesně B. Mizera, 19:12. V téže minutě zaznamenává svou jedinou branku Petrychenko, 19:13. Ve 30. minutě se prosazuje v oslabení Mořkovský, 20:13. Pouhou vteřinu před odchodem na přestávku upravuje Motl poločasový výsledek na 20:14.

Ve 32. minutě pálí přesně B. Mizera, 21:14. V téže minutě kontruje Kupa, 21:15. Ve 33. minutě se znovu připomíná Mořkovský, 22:15. Ve 34. minutě odpovídá Zourek, 22:16. V téže minutě zvyšuje Hybner na 24:16. Ve 35. minutě nachází svůj cíl Kylíškův projektil, 24:17. Ve 26. minutě se nemýlí Mičkal, 25:17. Ve 37. minutě si bere slovo znovu Kylíšek, 25:18. S bleskovou odpovědí přispěchal Hybner, 26:18. Ve 38. minutě míří přesně Bouček, 26:19. Ve 42. minutě navyšuje Jurka náskok Zubří na 29:19. Ve 43. minutě se nemýlí Kupa, 29:20. V téže minutě se trefuje Mika, 30:20. Ve 45. minutě se opět připomíná Motl, 30:21. Ve 47. minutě posílá míč do sítě Jurka, 32:21. V téže minutě se připomíná Kupa, 32:22. Ve 48. minutě se znovu prosazuje Jurka, 33:22. Ve 49. minutě snižuje Trkovský na 33:24. V 50. minutě střílí přesně Mořkovský 34:24. V téže minutě si bere slovo znovu Trkovský, 34:25. V 51. minutě se nemýlí B. Mizera, 35:25. V téže minutě se zapisuje mezi úspěšné střelce Stach, 35:26. V 53. minutě se trefuje Mika, 36:26. V 55: minutě se ujímá Trkovského střela, 36:27. V 56. minutě odpovídá na Mořkovského branku Trkovský, 37:28. V 57. minutě zvyšuje Mořkovský na 39:28. V 58. minutě zaznamenává zaznamenává Trkovský poslední lovosickou branku, 39:29. Dvě vteřiny před závěrečným hvizdem upravuje Mořkovský výsledek na konečných 41:29.

HC ROBE Zubří – HK FCC Město Lovosice   41:29 (20:14)

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Přikryl, Mořkovský 9, Havran 1, Fiala, Jurka 6, Mika 5, Hybner 4, D. Mazurek 3, J. Dobeš 1, Mičkal 7, Bajer, B. Mizera 5.  Trenér: Peter Dávid.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa 3, Chotěborský, J. Motl 7, Bouček 3, Petrychenko 1, V. Kovář, Trkovský 7, D. Zourek 1 Jonáš, Stach 1, Kylíšek 2, Malý 2/1, Jenko 2.  Trenéři: Roman Jelínek, Martin Hrib.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška. Sedmimetrové hody: 0/0 – 1/1. Vyloučení: 4 – 2. Diváci: 768.

Autor: Václav Beneš

Kontakt na autora: vaclavbenes1@seznam.cz