VIDEO: V úterý 12. října opět přivítali v obřadní síni radnice ve Štětí novorozené obyvatele. Stejně jako v předchozích pandemických měsících byly uvítány hned dva turnusy miminek. Vřelého uvítání občánků od vedení města Štětí se tentokrát dostalo nejprve šesti a následně dalším čtyřem dětem.
ŠTĚTÍ: Vítání občánků 12. 10. 2021 (reportáž)
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




