Středa, 24 dubna, 2024
3.8 C
DomůSportHázenáLovci si v podstatě prohráli duel v Brně díky šesti minutám

Lovci si v podstatě prohráli duel v Brně díky šesti minutám

Brno – V minulém kole zvládli lovosičtí házenkáři domácí souboj s Duklou Praha. Tentokrát se představili v Brně.

Hosté vstoupili do zápasu poměrně a v desáté minutě vedou o tři branky, Následuje oddechový čas a střelecká odmlka Severočechů až do šestnácté minuty, kdy si brněnští vytvářejí hodně slibný pětigólový náskok. Ještě před odchodem na přestávku dokázali lovosičtí snížit na rozdíl tří branek. Necelé dvě minuty před koncem posílá svůj tým do vedení dnes desetigólový Jiří Motl, ale poslední slovo si vzal Dušan Živanov, který zajistil Brňanům těsnou výhru. Lovci se i přes tuto porážku drží v neúplné tabulce ba třetí příčce.

Ve třetí minutě otevírá gólový účet tohoto duelu Kocich. V páté minutě uniká po levé straně Kovář a překlápí vedení na lovosickou stranu, 1:2. V sedmé minutě míří přesně k tyči Bosák, 2:2. V deváté minutě proměňuje Kupa sedmimetrový hod, 2:3. V téže minutě kontruje Zahradníček, 3:3. V desáté minutě uklízí míč přes celé hřiště do prázdné branky Motl, 3:6. Trenér Pavel Hladík reaguje na nepříznivý vývoj oddechovým časem, který se mu vyplácí. Po jeho skončení zažívají hosté střelecký výpadek a jejich ztráta rychle narůstá. V 16. minutě pálí Kocich přes obranný blok do protipohybu gólmana a zvyšuje na hrozivých 11:6. V 19. minutě se prosazuje v oslabení Kupa, 11:7. Ve 22. minutě střílí přesně k tyči Zahradníček, 13:7. Ve 23. minutě se zastavuje až v síti Kupova bomba, 13:8. Ve 24. minutě obstřeluje gólmana z levé spojky Kocich, 14:8. Ve 27. minutě snižuje Motl svým druhým gólem v řadě na 14:11. Ve 28. minutě zaplouvá do sítě Jezdimirovićova ukrytá rána z levé spojky, 15:11. Ve 29. minutě zakončuje Kupa rychlý protiútok bombou z dálky a upravuje poločasový výsledek na 15:12.

Ve 32. minutě sice Motl nezužitkoval sedmimetrový hod, ale o chvíli později prchá obraně a míří pod gólmanovu ruku, 15:13. Ve 34. minutě se na ose hřiště zbavuje Trkovský svého strážce a střílí přesně, 15:14. Ve 35. minutě pálí z pivota do šibenice Sekulić, 16:14. Ve 36. minutě se ocutá na brankovišti zcela osamocený Kylíšek, jehož pokus končí v šibenici, 16:15. Ve 37. minutě posílá Jezdimirović v oslabení míč do sítě střelou o zem, 17:15. V téže minutě si naskakuje z levého křídla Motl, 17:16. Ve 39. minutě vrací gólmanem vyražený míč do sítě Kocich, 18:16. O chvíli později se z levé spojky nemýlí Trkovský, 18:17. Ve 40. minutě pálí Sekulić v pádu z otočky přesně k tyči, 19:17. Ve 41. minutě míří na pivotu z výskoku přesně k tyči Trkovský, 19:18. Ve 42. minutě trestá chybu c lovosické rozehrávce Flajsar, 21:18. Ve 45. minutě se ujímá Boučkova bomba z dálky, 21:19. V téže minutě se zbavuje Živanov svého strážce a posílá míč přesně k tyči, 22:19. Ve 47. minutě míří zpoza obránce přesně Motl, 22:21. Ve 49. minutě střílí Živanov o zem přesně k tyči, 24:21. V 50. minutě zakončuje rychlý protiútok Motl, 24:23. V 51. minutě proměňuje Kocich sedmimetrový hod, 25:23. V 52. minutě střílí Trkovský z levé spolky neomylně, 25:24. V 54. minutě pálí Živanov z dálky přesně do šibenice, 26:24. V 55. minutě se zbavuje Trkovský svého strážce a snižuje na 26:25. V 57. minutě zakončuje krkolomnou kombinaci se štěstím Bosák, 27:25. V 58. minutě uklízí míč do prázdné branky Motl, 27:26. V téže minutě míří po třetím vyloučení a následné červené kartě předčasně do sprch Bouček. V 59. minutě trestá chybu v brněnské rozehrávce Trkovský a dorovnává na 27:27. V téže minutě posílá hosty do vedení Motl, 27:28. O chvíli později vrací vedení na stranu Brna dvěma přesnými zásahy v řadě Živanov, 29:28. Ve 30. minutě je po obstřelu Malého srovnáno na 29:29. Šest vteřin před závěrečným hvizdem upravuje Žuvanov výsledek na konečných 30:29.

SKKP Handball Brno – HK FCC Město Lovosice   30:29 (15:12)

SKKP Handball Brno: Chmela, B. Pšenica – Kocich 6/2, Horut, V. Václav, Živanov 7, R. Flajsar 1, Sekulić 3, Jezdimirović 3, Burget, Strack, Žvak 2, Kolečkář, Stein, Zahradníček 3, Bosák 5.  Trenéři: Pavel Hladík, Vojtěch Drápela.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa 5/1, Chotěborský, J. Motl 10, Bouček 1, Petrychenko, V. Kovář 1, Trkovský 7, D. Zourek,Jonáš, Stach,Heřmanovský,Kylíšek 2, Malý 3.  Trenéři: Roman Jelínek, Martin Hrib.

Rozhodčí: Pavel Friedel, Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/1.Vyloučení: 4 – 6. ČK: 58, Bouček. Diváci: 320.

Autor: Václav Beneš

Kontakt na autora: vaclavbenes1@seznam.cz

Více informací a sportovních článků najdete ZDE.