VIDEO: Epidemiologická situace se zlepšila natolik, že v Lovosicích opět mohli uspořádat oblíbené Vítání občánků. Všechno nejlepší do života malým Lovosičanům popřál zastupitel Milan Šramota. Děti dostaly drobné dárky a to nejen od radnice, ale také od knihovny, protože knížka je v životě základem všeho vědění. Kytička pro maminky samozřejmě nechyběla.
LOVOSICE: Po téměř dvou letech v obřadní síni proběhlo „Vítání občánků“
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




