Sobota, 27 dubna, 2024
8.6 C
DomůSportHázenáLovci doma padli s Talent týmem Plzeňského kraje

Lovci doma padli s Talent týmem Plzeňského kraje

Lovosice – V minulém kole smázli lovosičtí házenkáři v domácím duelu trápící se a ostře hrající Cement Hranice. Tentokrát v hale Chemik přivítali soupeře odlišného kalibru, kterým byl Talent tým Plzeňského kraje, který bývá pravidelně jedním z největších aspirantů na titul.

První poločas přinesl zajímavou podívanou v podobě vyrovnané bitvy. Na přestávku si hosté odnášejí náskok o jednu branku. Ve druhé půli potvrdil favorit svou roli a  na konci se raduje z výhry o pět bodů, ke které mu dopomohli i domácí, kteří neproměnili čtyři ze sedmi nařízených sedmimetrových hodů. Lovci se po tomto kole propadávají v tabulce na čtvrtou příčku.

V první minutě otevírá gólový účet tohoto duelu proměněným sedmimetrovým hodem Trkovský. Ve třetí minutě dorovnává Linhart na 1:1. V téže minutě vrací vedení na lovosickou stranu Malý, 2:1. Ve čtvrté minutě posílá hosty do vedení Vinkelhöfer, 2:3. V páté minutě se prosazuje Kovář, 3:3. V sedmé minutě odpovídá Škvařil, 3:4. V téže minutě kontruje Trkovský, 4:4. O chvíli později proměňuje Douda sedmimetrový hod, 4:5. V osmé minutě se trefuje Malý, 5:5. V deváté minutě proměňuje Douda další sedmimetrový hod, 5:6. V desáté minutě selhal ze značky sedmimetrového hodu Trkovský. V 11. minutě je zásluhou Malého znovu srovnáno, 6:6. Ve 12. minutě zvyšuje Stehlík na 6:8. V 17. minutě přesprintoval Malý Doudu a domácí jdou  po delší době do vedení, 9:8. V 19. minutě skóruje v oslabení Škvařil, 9:10. Ve 21. minutě trestá plzeňskou chybu Malý, 11:10. Ve 23. minutě se zbavuje Stehlík Stacha a z hranice brankoviště míří přesně, 11:12. Ve 24. minutě zakončuje rychlý protiútok z postu pivota Stach, 12:12. Ve 25. minutě pálí z kroku Korbel, 12:13. V téže minutě nedává Malý ze sedmimetrového hodu Šmídovi sebemenší šanci, 13:13. Ve 26. minutě se při signalizované pasivitě nebojí zakončení i přes trojici soupeřů Douda, 13:14. Ve 27. minutě míří Trkovský do spodní části branky, 14:14. Ve 28. minutě zakončuje rychlý protiútok Korbel a upravuje poločasový výsledek na 14:15.

Ve 31. minutě je na konci nacvičeného signálu přesně zakončující Škvařil, 14:16. Ve 34. minutě proměňuje Douda další sedmimetrový hod, 14:19. Ve 37. minutě Zakončuje rychlý protiútok Petrychenko, 16:19. Ve 38. minutě se prezentuje povedenou individuální akcí Trkovský, 17:19. Ve 39. minutě nestíhá Hrdlička zareagovat na Tonarův podstřel vyslaný zpoza jeho spoluhráčů, 17:20.  Ve 41. minutě se mezi úspěšné střelce zapisuje Jonáš, 19:20. Ve 44. minutě zakončuje rychlý protiútok do opuštěné lovosické branky Tonar, 19:23. Ve 45. minutě nepohrdl nabídnutou příležitostí Malý, 21:23. Ve 47. minutě zvyšuje Korbel na 21:25. Ve 49. minutě kontruje z rychlého protiútoku Chotěborský, 23:25. V 51. minutě překonává Šafránek Hrdličku technickým pokusem, 23:27. V 52. minutě trestá plzeňskou ztrátu míče z rychlého protiútoku Chotěborský, 24:27. V 53. minutě míří přesně Linhart, 24:28. V 54. minutě uklízí Chotěborský na konci bleskového protiútoku míč do prázdné branky, 25:28. V 56. minutě nevyzrál mohutně podporovaný Chotěborský ze značky sedmimetrového hodu na Šmída. V 57. minutě zvyšuje Škvařil na 25:29. V téže minutě se chystá na exekuci sedmimetrového hodu Motl, ale nastřeluje pouze dobře postaveného Šmída. V 58. minutě trestá toto zaváhání Režnický, 25:30. V 59. minutě proměňuje po faulu na Petrychenka sedmimetrový hod Trkovský, 26:30. V 60. minutě potvrzuje Šmíd svůj dnešní parádní výkon střelou přes celé hřiště do prázdné lovosické branky, 26:32. Sedmnáct vteřin před závěrečným hvizdem upravuje Chotěborský výsledek tohoto utkání na konečných 27:32.

HK FCC Město Lovosice – Talent tým Plzeňského kraje   27:32 (14:15)

HK FCC Město Lovosice:
 J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, Chotěborský 4, J. Motl, Bouček 1, Petrychenko 2, V. Kovář 2, Trkovský 6/2, Zourek, Jonáš 1, Stach 1, Heřmanovský, Kylíšek 1, Malý 9/2.  Trenéři: Roman Jelínek, Martin Hrib.Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd 1 – Douda 6/4, T. Nejdl, Linhart 2, Šafránek 2, M. Škvařil 7, Korbel 3, Vinkelhöfer 1, M. Tonar 2, Stehlík 4, Kaplan, Šindelář 1, Režnický 3.  Trenér: Petr Štochl.Rozhodčí: Marek Bareš, Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 7/3 – 4/4. Vyloučení: 3 – 6. Diváci: 550.

Autor: Václav Beneš

Kontakt na autora: vaclavbenes1@seznam.cz

Více sportovních článků a informací najdete ZDE.