VIDEO: Ve středu 1. září se na Osmičce v Lovosicích loučili s prázdninami. Zdejší Dům dětí a mládeže Elko pro školáky připravil celou řadu atrakcí, včetně skákacího hradu a oblíbených trampolín. Nechybělo ani malování na obličej a stánky s občerstvením. Počasí přálo, a tak se z celé akce vyklubalo parádní odpoledne.
LOVOSICE: DDM Elko se na Osmičce loučilo s prázdninami
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




