ROUDNICE N.L.: Olympijská kanoistka Tereza Fišerová dostala od radnice živý dárek

VIDEO: Roudnická kanoistka Tereza Fišerová se letos, ve svých třiadvaceti letech, vůbec poprvé zúčastnila Letních olympijských her. V Tokiu skončila na šestém místě. Vzhledem k jejímu věku a zkušenostem je to obrovský úspěch. Medaili sice do svého rodného města nepřivezla, i tak jí v Roudnici připravili slavnostní přivítání. A to přímo v centru města, na Karlově náměstí.
Roudnická radnice Tereze Fišerové ještě před odjezdem na Olympijské hry za případnou medaili slíbila živý dárek – štěně border kolie. Právě pejska si totiž úspěšná slalomářka nesmírně přála. A i když cenný kov nakonec Tereze o pár příček unikl, radnice svůj slib dodržela. Štěňátko se jmenuje Brian a s novou paničkou si okamžitě padli do oka.
Na svou první olympiádu bude Tereza Fišerová vzpomínat prý do konce života. Atmosféra v Tokiu byla totiž navzdory opatřením a komplikacím, které postihly českou reprezentaci, naprosto skvělá.
Tereza Fišerová si teď dopřeje týdenní zasloužený odpočinek a pak se znovu pustí do trénování. Čeká ji totiž například mistrovství světa a mistrovství Evropy do třiadvaceti let.

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

V Litoměřicích odstartuje první etapa Závodu míru juniorů

Litoměřicko - Ve čtvrtek 7. května, odstartuje v Litoměřicích...

Litoměřicko ožije cyklistikou: Startuje 54. ročník Závodu míru juniorů, zítra dorazí i prezident Pavel

Dnes odpoledne bude na litoměřickém Mírovém náměstí slavnostně odstartován...

V Litoměřicích si připomeneme Den vítězství

Litoměřice - V pátek 8. května si v Litoměřicích...

Hrad Litoměřice bude hostit výstavu Spolku Tvůrčích Optimistů

Litoměřice – V pondělí 4. května v 17 hodin bude v litoměřickém...

Další zprávy

LITOMĚŘICE: Jarmark soběstačnosti Zahrada všech nabídl lokální produkty

VIDEO: Jarmark soběstačnosti Zahrada všech je již tradiční akcí,...

Litoměřice v pohybu: 47. ročník legendárních pochodů vzdá hold své vůdčí osobnosti

LITOMĚŘICE – Milovníci pohybu a přírody, zbystřete! Už v...
00:02:18

Blíží se Běh pro hospic. Pomůže získat záložní zdroje energie

Litoměřice – V sobotu 23. května se bude v Litoměřicích opět...
00:02:57

LITOMĚŘICE: Kalich Arena hostila prestižní taneční soutěž Czech Dance Tour

VIDEO: Už poněkolikáté hostila litoměřická Kalich Arena Mistrovství Čech...

Oblíbené kategorie