VIDEO: Po delší pauze způsobené pandemií koronaviru přivítali v úterý 15. června ve Štětí novorozené obyvatele. Na dětech bylo na první pohled vidět, že prvním oblečkům již odrostly a rodiče museli dávat u kolébky velký pozor, protože se některé z nich již pokoušely stavět, na slavnostní a milé atmosféře ale ani covidová pauza z ceremoniálu nic neubrala.
ŠTĚTÍ: Vítání občánků na radnici – 15. 6. 2021
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




