Čtvrtek, 5 února, 2026
3.2 C
Litoměřice

Kachní stehno s červeným zelím nebo Bavorské vdolečky. Pohoda vaří i tento týden

Litoměřice – Gastrocentrum Pohoda zůstává i nadále v provozu a každý den vaří hned čtyři hlavní jídla. Oběd Vám rádi dají do jídlonosičů i do jednorázových boxů. Najíst se tady můžete už za 67,- Kč. Za polévku k hlavnímu jídlu zaplatíte pouze 9,- Kč. Jídlo se vydává od 10.30 do 13.30 hodin.

Dnes – v úterý 9. března –  se na Pohodě vaří kuřecí kung-pao s dušenou rýží, maďarský guláš s těstovinou a holandský řízek s bramborem. Pokud preferujete lehčí jídla, zaujmout by Vás mohl zeleninový salát s hermelínem a kuskusem. Polévka je k mání hrstková.

Ve středu 10. března je k mání kuřecí špíz se zeleninou (podávaný s bramborem a tatarskou omáčkou), vepřová pečeně na paprice s dušenou rýží, vepřové rizoto s červenou řepou nebo paprikový salát s kuřecím masem a fazolemi. Pokud jde o polévku, podávat se bude hovězí zeleninová s játrovými noky.

Čtvrtek 11. března patří slepičí polévce s nudlemi a kachnímu stehnu s červeným zelím a bramborovým knedlíkem. Pokud nejste na českou klasiku, zkuste putimské nudličky s dušenou rýží nebo bramborový závin s dušeným špenátem. Nechybí ani varianta pro milovníky lehčích jídel – tentokrát těstovinový salát s kuřecím masem a cuketou.

Pátek 12. března udělá radost hlavně milovníkům sladkostí a sladkých jídel – hlavní tahák dne jsou totiž bavorské vdolečky s povidly a tvarohem. Pokud sladkému neholdujete, vsaďte na rajskou omáčku s hovězím masem a knedlíkem. Nezklame určitě ani kuřecí řízek v jogurtu s bramborovou kaší. Pro příznivce salátů je tentokrát připraven těstovinový salát s kuřecími nugetkami. Jako polévka se bude podávat ruský boršč.

Gastrocentrum Pohoda má otevřené tři jídelny. Najdete je v ulicích Žižkova 2, Na Vinici 2244 a na Mírovém náměstí v průchodu u městského úřadu.

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

00:01:48

LITOMĚŘICE: Město vyhlásilo soutěž na řešení prostoru po odstranění sochy v Jiráskových sadech

VIDEO: Město Litoměřice vyhlásilo výtvarno-architektonickou soutěž na řešení vstupu...
00:00:00

KEBLICE: Masopustní rej v Keblicích zakončila svatba i poprava Masopusta

VIDEO: V sobotu 24. ledna ožily Keblice tradičním masopustním...

V areálu koupaliště je nově zpevněný přístup do Labe pro otužilce

Litoměřice - Od pondělí 2. února bude otužilce v...
00:02:51

LITOMĚŘICE: Studenti Univerzity třetího věku zakončili zimní semestr

VIDEO: Univerzita třetího věku Provozně ekonomické fakulty České zemědělské...

Další zprávy

00:01:07

Litoměřice: Masopustní veselí na náměstí už v sobotu 14. února

VIDEO: Litoměřice se po roce opět obléknou do barev,...
00:02:55

ROUDNICE N. L.: Pohotovost pro dospělé v nemocnici pokračuje. Město ji dotuje

VIDEO: Lékařská pohotovostní služba v Roudnici nad Labem je...
00:02:46

LITOMĚŘICE: Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka koncertem připomněl známé filmy

VIDEO: Do Litoměřic vůbec poprvé přijel Symfonický orchestr Dalibora...

Z Lovosic do Drážďan opět bez přestupu: Večerní Railjet obnovuje zastávku

LOVOSICE – Dopravní obslužnost Lovosic se dočkala významného posílení...

Zimní přechod Dlouhého vrchu se koná už tuto neděli

Litoměřicko - Klub českých turistů Litoměřice pořádá tuto neděli...

Oblíbené kategorie