VOLNÁ MÍSTA: Referent/ka životního prostředí

0
244

Město Štětí nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici referent/referentka životního prostředí. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 20 500 do 27 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Město Štětí, okres Litoměřice. Nástup možný od 1.4.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Petr Novák.

Zaměstnavatel: Město Štětí
Místo výkonu práce: Štětí
Platové ohodnocení: 20 500 – 27 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.4.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Výše nástupního platu záleží na délce praxe. Plat se po zkušební době zvyšuje o osobní příplatek.

Stručný popis pracovní pozice:
– vedení agendy odpadového hospodářství města podle schváleného plánu;
– spolupráce při údržbě a správě městské zeleně, poskytování odborné a metodické pomoci;
– projektové řízení záměrů v oblasti životního prostředí vyplývající ze strategického plánu rozvoje;
– vedení agendy spojené s měřící stanicí.

Požadavky na uchazeče:
– minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou;
– vzdělání se zaměřením životního prostředí, lesnictví, zahradnictví, krajinářství výhodou;
– řidičské oprávnění skupiny „B“;
– praxe ve veřejné správě výhodou;
– znalosti zákona o odpadech výhodou;
– organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu, vysoké pracovní nasazení;
– dobrá znalost práce na PC.

Předpokládaný termín nástupu: 1.4.2021, popřípadě dohodou

Místo výkonu práce: Město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Bližší informace k pracovní pozici: Mgr. Petr Novák (petr.novak.oszpd@steti.cz, 416 859 314)
Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit kompletně najdete na www.steti.cz.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Petr Novák
Telefon: 416 859 314
E-mail: petr.novak.oszpd@steti.cz

Referenční číslo ÚP: 20644200765
Poslední aktualizace: 29.1.2021
Zdroj inzerce: www.pracelitomerice.cz

- Naši partneři -
Předchozí článekLitoměřická nemocnice na koronavirus opět testuje i samoplátce
Další článekLITOMĚŘICE: Gymnázium pořádá on-line Den otevřených dveří
Lukáš Fíla
Grafik, televizní střihač a novinář z Litoměřic. Jeho hlavní pracovní náplní je editace videí pro zpravodajství Regionální televize a veškeré grafické a postprodukční práce. Je webmastrem Litoměřicka24 a šéfredaktorem Litokapsu (momentálně pouze v elektronické podobě).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno