Pondělí, 6 května, 2024
12.5 C
DomůSportHázenáLovci si vezou z Maloměřic jasnou výhru

Lovci si vezou z Maloměřic jasnou výhru

Maloměřice – V pátečním duelu selhali lovosičtí házenkáři v Brně, kde po přestávce zcela propadli. K sobotnímu zápasu se přesunuli o pár ulic dál, do sousedních Maloměřic, kde určitě chtěli dát zapomenout na nepovedený výsledek z předchozího dne, což se jin podařilo.

Již v první půli bylo jasné, kdo je v zápase favoritem. Do druhého dějství vstupovali hosté s šestigólovým náskokem, který byl hodně slibným. Severočeši si vzali ponaučení z předchozího souboje a neponechali nic náhodě. Pokračovali v soustředěném výkonu a na konci se mohou radovat ze zasloužené výhry o osm branek, která je zatím posouvá v neúplné tabulce na šestou příčku.

V první minutě otevírá gólový účet tohoto duelu zcela hladce mezi obránci zakončující Motl. Ve druhé minutě zaplouvá do bližšího spodního rohu Koubkova dalekonosná bomba z pravé strany, 1:1. Ve čtvrté minutě proměňuje Jonsson sedmimetrový hod, 1:4. V šesté minutě snižuje Ipser na 3:4. V sedmé minutě uklízí míč pod břevno Kupa, 3:5. V osmé minutě se prosazuje z pravého křídla Jirák, 4:5. V 11. minutě zvyšuje Holubec na 4:8. V 15. minutě trestá lovosickou chybu Jung, 6:8. V téže minutě se ujímá Stachova dorážka, 6:9. V 18. minutě míří Koubek z devíti metrů přesně k levé tyči, 7:9. S bleskovou odpovědí přispěchal Kupa, 7:10. V téže minutě se znovu připomíná Koubek, 8:10. Ve 21. minutě nezaváhal Kupa, 8:12. V téže minutě se trefuje v oslabení Kučera, 9:12. Ve 22. minutě posílá míč nad gólmanovu pravou nohu Jonsson, 9:13. Ve 23. minutě se vřítil mezi obránce Hajčman, 10:13. Ve 24. minutě proměňuje sedmimetrový hod Jonsson, 10:14. V téže minutě zpracoval přihrávku mezi obránce Ipser, jehož pokus se zastavuje až v síti, 11:14. O chvíli později posílá Kylíšek přes celé hřiště míč do prázdné maloměřické branky, 11:15. Ve 26. minutě pálí nekompromisně Jonsson, 11:16. Ve 27. minutě se trefuje Koubek opět k tyči, 12:16. Ve 29. minutě posílá Severočechy do slibného trháku z výskoku přesně střílející Zourek, 12:19. Pouhé tři vteřiny před odchodem na přestávku upravuje Havlát polořasový výsledek na 13:19.

Ve 32. minutě zakončuje rychlou akci střelou do gólmanova protipohybu Koubek, 14:19. Ve 33. minutě nachází svůj cíl Kylíškova rána o zem, 14:20. Ve 36. minutě se prosazuje ze samostatného úniku Hliničan, 16:20. Ve 39. minutě nachází Jonsson na levém křídle Motla a ten zvyšuje na 16:23. Ve 40. minutě míří přesně Jirák, 17:23. Ve 45. minutě zaplouvá do sítě Stachova tečovaná rána, 17:27. V téže minutě střílí přes obránce neomylně Popela, 18:27. Ve 47. minutě využíná slibnou pozici Kupa, 18:28. V 50. minutě přidává svou druhou branku v řadě Ipser, 20:28. V 51. minutě pálí nad gólmanovu nohu Jahn, 20:29. V 51. minutě procedil míč z pravého křídla do sítě Jirák, 21:29. V 53. minutě přehazuje Kovář v samostatném úniku vyběhnutého gólmana Mazače, 21:31. V 55. minutě zakončuje Jirák samostatnou akci přesnou střelou, 22:31. V téže minutě se blýskl parádním lobem Kovář, 22:32. V 56. minutě trestá lovosickou chybu ze samostatného úniku Ždánský, 24:32. V 58. minutě střílí přesně k tyči Kupa, 24:33. V téže minutě předává Hajčman míč vedle stojícímu Jungovi a ten jeho nabídkou nepohrdl, 25:33. V 59. minutě míří přesně k tyči Jonáš, 25:34. V téže minutě se trefuje Ždánský a uzavírá výsledek na konečných 26:34.

SHC Maloměřice Brno – HK FCC Město Lovosice   26:34 (13:19)  SHC Maloměřice Brno: Mazač, Knoz – Hotárek, Černý, Popela 1, Jirák 4, Janků, Jung 2, Ždánský 2, Havlát 1, Koubek 6, Vítek, Kučera 2, Ipser 5, Hajčman 2, Hliničan 1.  Trenéři: Vít Musil, Jiří Řezník.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec 2, Kupa 5, J. Motl 3, Bouček, V. Kovář 2, Trkovský 3, M. Jonsson 8/2, Zourek 1, Jonáš 2, Stach 4, Heřmanovský, Jahn 2, Kylíšek 2.  Trenéři: Roman Jelínek, Jan Landa.

Rozhodčí: Milan Hájek, Tomáš Kozler. Sedmimetrové hody: 1/0 – 3/2. Vyloučení: 3 – 2. Diváci: 0.

Autor: Václav Beneš

Kontakt na autora: vaclavbenes1@seznam.cz