V úterý 22. září přivítali ve Štětí novorozené obyvatele. Vřelého uvítání občánků od vedení města Štětí se tentokrát dostalo sedmi dětem. Dětem i jejich rodičům popřál vše nejlepší do života starosta města Tomáš Ryšánek.
ŠTĚTÍ: Vítání občánků 22. 9.
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




