VIDEO: Přespat v knihovně mezi knihami je velké dobrodružství, které si mohly užít děti 24. září. Ten den proběhl již 17. ročník Noci s Andersenem. Žáci prvního stupně si mohli vyplnit přihlášku a pak už jen sbalit spacáky a hurá na to. Všichni účastníci se sešly v knihovně a odtud se vypravily na zahradu domu dětí a mládeže, kde pro ně byly připravené hry. A tak děti hrály pukec, kličkovaly mezi Voldemortem nebo míchaly kouzelné lektvary.
ŠTĚTÍ: Děti opět přespaly v městské knihovně při akci Noc s Andersenem
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




