VIDEO: V centru Lovosic na Václavském náměstí se rozdávala jablka. Opět totiž probíhal tzv. „Jablíčkový den.“ Preventivní akce zaměřená na nejčastější nádorové onemocnění u žen – rakovinu prsu.
LOVOSICE: Na náměstí se v rámci osvěty rozdávala jablka
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




