LITOMĚŘICE: ZŠ Havlíčkova uspořádala McDonald’s Cup pro malé fotbalisty

VIDEO: V úterý 21. dubna se na sportovním areálu ZŠ Havlíčkova v Litoměřicích konal dětmi oblíbený McDonald’s Cup. Turnaje ve fotbale se zúčastnilo celkem osm týmů ze čtyř litoměřických základních škol, které si přijely poměřit síly v přátelské, ale zároveň soutěžní atmosféře. McDonald’s Cup patří mezi největší školní sportovní akce v České republice a každoročně dává tisícům dětí příležitost zažít radost ze hry, týmovou spolupráci i první větší sportovní úspěchy.

V kategorii mladších žáků se nejvíce dařilo týmu ZŠ Masarykova, který si odnesl první místo. Na druhé příčce skončila ZŠ Ladova, třetí místo obsadila ZŠ Na Valech a čtvrté místo připadlo domácí ZŠ Havlíčkova. Také v kategorii starších žáků byly k vidění napínavé zápasy a kvalitní výkony. Vítězem se stal tým ZŠ Na Valech, druhé místo vybojovala ZŠ Ladova, třetí skončila ZŠ Masarykova a na čtvrté pozici se opět umístila ZŠ Havlíčkova.

Celý turnaj se nesl v duchu fair play, nadšení a radosti z pohybu. Mladí sportovci předvedli nejen fotbalové dovednosti, ale i bojovnost a podporu svých spoluhráčů. Akce tak znovu potvrdila, že podobné turnaje mají velký význam nejen pro rozvoj sportovních talentů, ale i pro budování pozitivního vztahu dětí ke sportu.

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

00:02:43

KŘEŠICE: Z třináctého Setkání seniorů si účastnici odnesli i hodnotné dárky

VIDEO: Už po třinácté se v Křešicích konalo Letní...
00:02:14

ROUDNICE N. L.: Unikátní prohlídky vezmou návštěvníky do hradu i za roudnickým vínem

VIDEO: Letošní léto v Roudnici nad Labem probíhají exkluzivní...
00:01:09

LITOMĚŘICE: Fotbalisté získají hřiště s umělým povrchem

VIDEO: Fotbalisté FK Litoměřicko budou mít lepší zázemí. Město...

Víkendové kontroly na silnicích: Policisté rozdali pokuty za stovky tisíc, zaměřili se i na motorkáře

ÚSTECKÝ KRAJ / LITOMĚŘICKO – Během uplynulého víkendu vyrazily...

Z Litoměřic až do Bundesligy. Šestnáctiletý fotbalista Filip Zahálka podepsal smlouvu s Mönchengladbachem

LITOMĚŘICE – Obrovský úspěch pro litoměřický fotbal i celý...

Další zprávy

00:02:14

ROUDNICE N. L.: Unikátní prohlídky vezmou návštěvníky do hradu i za roudnickým vínem

VIDEO: Letošní léto v Roudnici nad Labem probíhají exkluzivní...

Do Terezína se po roce vrací Mistrovství ČR v hodu cihlou

Terezín – Víte, kolik váží pevnostní cihla šancovka? 7,5...
00:02:20

LOVOSICE: 26. Altros Rockfest hudebně pokřtil nové pódium

VIDEO: Lovosický Altros Rockfest proběhl v lesoparku Osmička o...
00:01:43

Oblíbené kategorie