VIDEO: Město Lovosice pozvalo seniory na vánoční oběd. Konal se před několika dny v Centru kultury LOVOš a tradičně se ho zúčastnilo hned několik desítek seniorů.
LOVOSICE: Město pozvalo osamělé seniory na vánoční oběd
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




