VIDEO: Na Mírovém náměstí v Litoměřicích proběhl Jablíčkový den. Osvětová akce především ženám ve středu 9. října připomněla důležitost prevence rakoviny prsu. Akci připravila Liga proti rakovině, konkrétně přímo Centrum Victoria, které v Litoměřicích působí už dvaatřicet let.
Jablíčkový den připomněl (nejen) ženám důležitost prevence rakoviny prsu
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




