Kam o víkendu na Litoměřicku

Litoměřicko – Víkend je tu a tentokrát je tady spolu s ním také naše pozvánka s tipy, kam vyrazit. S kulturními a sportovními akcemi se totiž opět roztrhl pytel. Co si vyberete, je ovšem pouze na Vás.

Ve Velkých  Žernosekách se v sobotu 13. července poběží ŽERNOSECKÝ PŮLMARATON. Oblíbený závod, jehož trať je dlouhá 21 100 metrů a vede kolem žernoseckých vinic a dále Českým středohořím, startuje v 10 hodin od Kulturního domu Velké Žernoseky. Na účastníky čeká občerstvení na trati i v cíli a také ceny od regionálních společností a pamětní medaile. Podrobnosti jsou ZDE.

V Roudnici nad Labem se koná 1. ročník STREET FOOD FESTIVALU. Uskuteční se na Husově náměstí a návštěvníkům nabídne spoustu dobrot a specialit zahraniční kuchyně. Těšit se můžete třeba na šťavnaté burgery, trhaná masa a pivo nejen z regionálních pivovarů. Budou ale také sladkosti, zmrzlina a dokonce hmyzí speciality. K tomu všemu program pro děti a živá hudba. Podrobnosti ZDE.

Úštěk si v sobotu 13. července zaberou piráti.  Azyl jim tradičně poskytne jezero Chmelař, kde budou mít své městečko i pirátské tržiště. Samozřejmostí je také kotviště pirátských lodí a celodenní program s bitvami na vodě i na souši. Hrát k tomu bude dobová muzika a samozřejmostí jsou pohádky pro děti, soutěže a fakírská a jiná vystoupení. Akci ukončí velkolepý ohňostroj. Podrobnosti jsou ZDE.

Lákavé je také GULÁŠOBRANÍ na fotbalovém hřišti v Libochovicích. Souboj amatérských kuchařských týmů se uskuteční v sobotu 13. července od 13 hodin. Guláše se budou vařit do 17 hodin, úderem 17. hodiny můžete začít ochutnávat. V 18 hodin přijde na řadu vyhlášení vítězů a potom taneční zábava pod širým nebem. Podrobnosti jsou ZDE.

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

00:02:46

LITOMĚŘICE: 35. Litoměřické varhanní léto začalo koncertem s houslemi

VIDEO: Jubilejní 35. ročník festivalu Litoměřické varhanní léto letos...

Výstavba nových obchodů Na Soutoku: Jak ovlivní dopravu v Želetické ulici?

Litoměřice - Litoměřice čeká od pondělí 10. srpna dopravní...

Město Litoměřice nabízí k pronájmu dva byty

LITOMĚŘICE - Město Litoměřice nabízí k pronájmu dva městské...

Nová ředitelka litoměřických mateřinek: Snad úbytek dětí nebude příliš rychlý

Michaela Pavlatová se stala od 1. srpna novou ředitelkou...
00:02:04

M. ŽERNOSEKY: Obec investuje do nových šaten fotbalistů. Ti pomáhají s rekonstrukcí

VIDEO: Zhruba po osmdesáti letech budou mít fotbalisté Sokola...

Další zprávy

VOLNÁ MÍSTA: V Lovosicích hledají posilu na Informační centrum

Lovosice - Informační centrum Lovosice přijme do svého týmu...
00:02:05

HROBCE: S novým strojem na výrobu krabic pracují i handicapovaní

VIDEO: Nový stroj na výrobu klopových krabic má k...

Historicky první setkání umělců a řemeslníků v Terezíně!

Terezín- Keramička a lektorka Alena Bachová a výtvarnice Daniela...
00:02:40

LOVOSICE: Barevné letní úterý tentokrát žluté a se včelaři

VIDEO: V úterý 11. srpna patřil lovosický lesopark Osmička...

Nová dlažba v Krajské ulici zkompletuje lokalitu u Tyršova náměstí

Litoměřice - Poslední část revitalizace povrchů komunikací u Tyršova...

Oblíbené kategorie