VIDEO: V sobotu 18. května si ve Štětí na Novém náměstí dali dostaveníčko veteráni. Konkrétně tedy majitelé starších automobilů a tak mohli lidé obdivovat nablýskané automobilové krasavce, kteří se po silnicích hojně proháněli před pár desítkami let, ale dnes jsou již raritou a potěšením nadšenců do automobilové historie.
ŠTĚTÍ: Na Novém náměstí si dali sraz majitelé Trabantů a dalších veteránů
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




