Volná místa: Roudnická galerie hledá kustoda/kustodku

0
332

Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem hledá kustoda/kustodku. Práce je vhodná i pro studenty a pro aktivní seniory.

 Náplň práce:

  • Dohled nad výstavními prostory a exponáty.
  • Poskytování základních informací návštěvníkům.
  • Aktivní účast při doprovodných programech.
  • Pomoc při přípravě nových výstav.

Galerie nabízí:

  • DPP/DPČ
  • Flexibilní plánování směn.
  • Přátelské, krásné a inspirativní pracovní prostředí.
  • Vstup zdarma na všechny akce pořádané galerií.
  • Mzda 115 Kč/hod.
  • Nástup možný po dohodě.

Požadavky na uchazeče:

  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Reprezentativní vystupování.
  • Komunikační dovednosti.
  • Občanská a právní bezúhonnost.

Zaujala Vás tato nabídka? Strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu: ekonom@galerieroudnice.cz

- Naši partneři -
Předchozí článekV. ŽERNOSEKY: Rodinný den v Parku inspirace
Další článekVOLNÁ MÍSTA: Město Kralupy nad Vltavou přijme referenty a strážníka městské policie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno