VIDEO: Ve středu 8. května si zástupci vedení města Štětí a obyvatelé připomněli vzpomínkovou slavností 79 let od konce druhé světové války a osvobození Československa i města Štětí. Vedení města v čele se starostou Miroslavem Andrtem položilo kytice u Základní školy ve Školní ulici u vzpomínkové památeční desky věnované polské armádě, která město Štětí v roce 1945 osvobozovala. Zde starosta přednesl projev k tomuto výročí.
ŠTĚTÍ: Pietní akt ke Dni osvobození s projevem starosty města
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




