VIDEO: Již druhým rokem se Zdravé město ve Štětí pustilo po vzoru Litoměřic do realizace školních fór. Na všech třech štětských školách tak mohli žáci s vedením školy i města diskutovat o tom, co by chtěli ve škole zlepšit, co se jim nelíbí, ale také co se třeba podařilo. Také na ZŠ Ostrovní už mohli bilancovat, která přání dětí z minulého roku se podařilo vyplnit.
ŠTĚTÍ: Školní fórum na ZŠ Ostrovní
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




