Sobota, 27 dubna, 2024
18.1 C
Litoměřice
DomůMěsta/obceÚsteckoVolná místa: Investiční/stavební technik v Muzeu v přírodě Zubrnice

Volná místa: Investiční/stavební technik v Muzeu v přírodě Zubrnice

Pracovní náplň:

  • příprava a zajištění podkladů pro opravy objektů a investiční akce, jednání s příslušnými úřady
  • vytváření a správa harmonogramu pravidelné údržby objektů a zodpovědnost za jeho dodržování
  • zajišťování realizace investičních a opravných akcí včetně koordinace průběhu a přebírání prací
  • poptávková řízení, jednání s dodavateli
  • příprava podkladů pro smlouvy a zadávací dokumentaci veřejných zakázek.
  • správa stavebního archivu
  • agenda Katastrálního úřadu a správa pozemků
  • zadávání výkresů, projektů, posudků, geodetického zaměření
  • zadávání a kontrola úkolů pro dobrovolníky, brigádníky, externí firmy
  • řešení nenadálých událostí

Požadavky na uchazeče:

  • vzdělání min. středoškolské v oboru stavebnictví či příbuzném
  • praxi v oboru
  • znalost agendy stavebního řádu
  • orientace v jednotlivých částech projektových dokumentací a technických výkresech
  • zodpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu a profesní loajalitu
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • znalost práce na PC (Microsoft Office Word, Excel, Outlook)
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • znalost v oblasti zadávání a realizace veřejných zakázek
  • kladný poměr k památkám a lidovému stavitelství

Muzeum v přírodě Zubrnice nabízí:

  • zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu v přední kulturní instituci
  • práci na plný úvazek, smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 300/2019 Sb. v platném znění (dle vzdělání a praxe)
  • po zapracování osobní příplatek
  • možnost dalšího profesního vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další výhody

Předpokládaný nástup: ihned nebo po dohodě

Lhůta pro přijímání přihlášek je 31. 3. 2024 do 12:00 hodin

Místo a způsob podání přihlášky:

–  osobně, doporučeným dopisem na adresu Muzeum v přírodě Zubrnice, Zubrnice 74, 400 02 Ústí nad Labem nebo emailem na adresu vera.kmonickova@nmvp.cz

- Naši partneři -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -