Litoměřičanka Jiřina Hladíková oslavila sté narozeniny

LitoměřiceÚctyhodné sté narozeniny dnes v Domově na Dómském pahorku oslavila Litoměřičanka Jiřina Hladíková. K jejímu významnému životnímu jubileu ji přišli popřát také místostarostka Litoměřic Alena Rožcová a vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková. Mezi gratulanty nechyběly ani zástupkyně domova a zaměstnankyně okresní zprávy sociálního zabezpečení.

Paní Jiřina Hladíková se stých narozenin dožívá ve velmi dobré kondici a po předání květin a dárkových košů gratulantům dokonce zarecitovala část básně Chodská od Elišky Krásnohorské.

Ačkoli se oslavenkyně narodila na Moravě, většinu svého života strávila v Litoměřicích. Na škole v Praze, kde se učila modistkou se totiž seznámila se svým budoucím manželem, se kterým později přesídlila právě do Litoměřic a společně tu vychovali své syny.

Představitelé města chodí blahopřát litoměřickým občanům u příležitosti jejich významných jubileí pravidelně. V současné době žijí ve městě pouze čtyři lidé, kteří letos oslavili stovku.

Autor: Michaela Rozsypalová

Toto je tisková zpráva města Litoměřice.

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

Pozvánka: Komorní jarmark na zámku Ploskovice slibuje zážitky pro celou rodinu

Hledáte tip na příjemně strávený den v historickém prostředí?...
00:02:03

TEREZÍN: Klienti SeniorCentra Senevida vyráběli velikonoční výzdobu i dobroty

VIDEO: Svátky jara pochopitelně slaví také v Seniorcentru Senevida...

Půlstoletí fenoménu: Jak se z litoměřických trhů stala legendární Zahrada Čech

LITOMĚŘICE – Litoměřice se letos připravují na událost roku....

Pozor v centru Roudnice: Třída T. G. Masaryka je částečně neprůjezdná

ROUDNICE NAD LABEM – Řidiči projíždějící Roudnicí nad Labem...

Další zprávy

Oblíbené kategorie