V čele Nemocnice Roudnice Peter Kysela

Roudnice nad Labem – V čele Nemocnice Roudnice nad Labem stane zkušený zdravotnický manažer Peter Kysela. Jeho cílem bude navázat na zahájenou investiční výstavbu v Roudnici a připravit podmínky pro další růst kvality péče, včetně akreditace nemocnice.

„Nemocnice Roudnice má z našeho pohledu velký potenciál a investice do jejího dalšího rozvoje patří mezi jednu z priorit celé skupiny,” říká k manažerské změně Barbora Vaculíková, generální ředitelka skupiny Penta Hospitals. Firma jen letos v Roudnici nad Labem investuje téměř 80 milionů korun a s dalšími projekty počítá i v nadcházejících letech.

“Úkolem nového vedení nemocnice bude promítnout tyto investice do rozvoje poskytované péče a především do její kvality. Cílem je, aby se Roudnice znovu stala renomovaným a vyhledávaným zdravotnickým zařízením s vysokým kreditem ve vybraných oborech.”

Právě v oblasti kvality poskytované péče a řízení provozu si s sebou nový ředitel Peter Kysela přinese do Roudnice nad Labem největší kapitál. Bohaté zkušenosti nasbíral hlavně jako ředitel Nemocnice Vršovice, která se pod jeho vedením dokázala z malého pražského zdravotnického zařízení vypracovat až do pozice renomovaného pracoviště specializovaného na ortopedii, rehabilitaci a následnou intenzivní péči. Dnes Nemocnice Vršovice patří, v některých oblastech, dokonce k evropské špičce v oboru.

A jedním ze záměrů, které si s sebou Peter Kysela do města nad Labem přináší, je i nastartování spolupráce a vzájemná synergie mezi oběma zařízeními. „Stavět chceme na pevných základech, které v Roudnici již jsou. Je tady velmi kvalitní porodnice, chirurgické pracoviště, rehabilitace, interna a další pracoviště poskytující velice kvalitní péči a služby o pacienty,” říká nový ředitel Nemocnice Roudnice.

Z užší vazby mezi oběma nemocnicemi, které od sebe dělí jen pár desítek minut jízdy autem, bude profitovat hlavně pacient. „Jedním z cílů je například rozšíření spektra operačních výkonů a tím i zlepšení jejich dostupnosti pro pacienty z Roudnice a okolí. Stejně tak se chceme zaměřit na kvalitu poskytované péče a v horizontu dvou let získat akreditaci pro nemocnici.”

Jedním z prvních jednání, které v nové funkci Peter Kysela plánuje, je i návštěva roudnické radnice, při které chce vedení města informovat o dění v nemocnici a záměrech svých i skupiny Penta Hospitals.

„Nemocnice slouží primárně lidem z Roudnice nad Labem a okolí, takže dobrou spolupráci s místní samosprávou považuji za základ,” uzavírá nový ředitel s tím, že vedle provozu nemocnice dojde řeč i na možnost spolupráce při náboru zdravotnického personálu.

Peter Kysela má více než desetileté manažerské zkušenosti v oboru zdravotnictví. Vystudoval obor managementu ve Spojených státech a je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. V minulosti stál ve vedení soukromé polikliniky a v současné době zastává funkci ředitele Nemocnice Vršovice, která je součástí skupiny Penta Hospitals.

Autor: Vladislav Podracký

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

Street food festival v Roudnici nad Labem už tuto sobotu!

Roudnice nad Labem – Zámecký park v roudnické Michálkově ulici...
00:02:24

KLAPÝ: Kloboukový den opět podpořil dobrou věc

VIDEO: Levandulová zahrada Anette Klapý opět hostila Kloboukový den....

Hazard na silnicích Litoměřicka: Od začátku června policisté odhalili už 22 nezodpovědných řidičů

LITOMĚŘICKO – Od začátku června uvízlo v policejní síti...
00:02:35
00:02:57

ÚŠTĚK: Do kempu se sjeli skauti z celého Ústeckého kraje

VIDEO: Zhruba stovka skautů od šesti do jedenácti let...

Další zprávy

Technické služby města Lovosice hledají zahradníka/zahradnici

Technické služby města Lovosice vyhlásily výběrové řízení na pozici...

V pátek proběhne komplexní údržba parkoviště v Opukové ulici v Litoměřicích

Litoměřice - Technické služby města Litoměřice (TSML) upozorňují majitele...
00:02:11

ROUDNICE N. L.: V Caffé Říp proběhl první Seznamovací večer pro nezadané

VIDEO: V krásném prostředí Caffé Říp s výhledem na...
00:02:17

LIBOCHOVICE: Výstava bonsají a exotického ptactva na zámku

VIDEO: Bonsai klub Libochovice pořádal na libochovickém zámku již...

VOLNÁ MÍSTA: Říp o. p. s. hledá šatnáře(ku)/pokladní

Baví vás práce s lidmi a chcete být v...

Oblíbené kategorie