VIDEO: V pondělí 7. března měli návštěvníci Komunitního centra Dobromysl možnost procestovat Nový Zéland. A to hned dvakrát za sebou. Konala se zde totiž beseda s Martinou Kindermannovou, rodačkou ze Štětí, která na Novém Zélandu žila více jak dva roky.
ŠTĚTÍ: Komunitní centrum Dobromysl uspořádalo cestovatelskou besedu o Novém Zélandu
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




