Sobota, 20 dubna, 2024
3.4 C
DomůSportHázenáLovci zcela propadli v závěru dohrávky ve Frýdku-Místku

Lovci zcela propadli v závěru dohrávky ve Frýdku-Místku

Frýdek-Místek – V minulém kole nezvládli lovosičtí házenkáři domácí souboj s Handballem Brno. Tentokrát se vypravili do Frýdku-Místku, kde je po téměř čtvrt roce čekala ve středu 16. února 2022 dohrávka dvanáctého kola.

První poločas mají pod kontrolou Severočeši, kteří si během něho vytvářejí dvougólový náskok. Po přestávce Slezané dorovnávají a začíná přetahovaná o každý míč a každou branku, která může mít v konečném účtování cenu zlata. Od padesáté minuty dominuje Pepino, kterému se daří odskočit na rozdíl sedmi gólů a tím definitivně rozhodnout o své zcela jednoznačné výhře, na kterou to dlouho vůbec nevypadalo. Lovcům se po reprezentační přestávce vůbec nedaří. Ve třetím extraligovém zápase po jejím skončení si připisují třetí porážku. Přesto jim zatím v neúplné tabulce stále patří čtvrtá příčka.

Ve druhé minutě otevírá gólový účet tohoto duelu Motl. S bleskovou odpovědí přispěchal Ondrušík, 1:1. Ve třetí minutě pálí přesně k tyči Stach, jenž svou druhou brankou v řadě zvyšuje na 1:3. V páté minutě kontruje Choleva, 2:3. V sedmé minutě proměňuje Kupa sedmimetrový hod, 2:4. V osmé minutě nezaváhal z nařízeného sedmimetrového hodu ani Petrovský, 3:4. V deváté minutě zužitkoval Kupa další sedmimetrový hod, 3:5. V 11. minutě prostřeluje lovosický obranný val Bureš a vyrovnává na 5:5. Ve 12. minutě míří přesně k tyči Motl, 5:6. Ve 13. minutě zakončuje pohlednou kombinační akci Ondrušík, 6:6. V 17. minutě navyšuje uzdravený Trkovský lovosický náskok na 6:9. V 18. minutě dotahuje Slezany na rozdíl jediné Branky Brožek, 8:9. V téže minutě se nemýlí Kupa, 8:10. V 19. minutě zaplouvá do sítě přesný Gřeškův pokus, 9:10. V téže minutě střílí přesně k tyči Trkovský, 9:11. Ve 20. minutě nachází svůj cíl přesně umístěný pokus Petrovského, 10:11. Ve 22. minutě se znovu prosazuje Trkovský, 10:12. Ve 23. minutě se ujímá Brožkova střela, 11:12. V téže minutě se zapisuje mezi úspěšné střelce tohoto zápasu Bogdanić, 11:13. Ve 26. minutě dorovnává Brožek přesně umístěnou střelou na 13:13.  Čtyři vteřiny před odchodem na přestávku upravuje Motl poločasový výsledek na 13:15.

Ve 31. minutě míří přesně Bureš, 14:15. S rychlou odpovědí přichází Bogdanić, 14:16. Ve 35. minutě vyrovnává Brožek ránou k tyči na 16:16. Ve 40. minutě se třepetá v síti Motlova dorážka, následující po týmž hráčem neproměněném sedmimetrovém hodě, 16:17. Ve 41. minutě trestá chybu v lovosické rozehrávce Petrovský a domácí jdou poprvé do vedení, 18:17. V téže minutě se po rychlé rozehrávce trefuje Malý, 18:18. S bleskovou odpovědí přispěchal Bureš, 19:18. Ve 42. minutě se znovu připomíná Trkovský, 19:19. V téže minutě vrací vedení na stranu Pepina Choleva, 20:19. Ve 43. minutě zaznamenává svou premiérovou branku Holubec, 20:20. Ve 45. minutě proměňuje Petrovský další sedmimetrový hod, 21:20. Ve 46: minutě se uklízí míč do sítě Bogdanić, 21:21. O chvíli později pálí přesně Ondrušík, 22:21. Ve 47. minutě se daří vyrovnat Malému, 22:22. V téže minutě přidává svou další branku Petrovský, 23:22. Ve 49. minutě vysílá parádní střelu Motl, 23:23. Následující minuty jsou z lovosického pohledu absolutní střelecký propadák. V 57  zvyšuje Gřešek na propastných a rozhodujících 30:23. V 58. minutě přerušuje dlouhou  gólovou šňůru Frýdku-Místku Motl, 30:24. V 59. minutě se trefuje Choleva, 31:24. V 60. minutě zaznamenává poslední branku Lovců Malý, 31:25. Třiadvacet vteřin před závěrečným hvizdem uzavírá Bureš výsledek na konečných 32:25.

Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice   32:25 (13:15)

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Marenčák, Pyško – Petrovský 6/2, Hrachovec, Gřešek 3, Chudoba, Brožek 4, Bureš 6, Mucha 3, Hastík 2, Choleva 4, Mazur, Ondrušík 4, Mynář, Hustopecký.  Trenér: Daniel Valo.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec 1, Kupa 4/2, Chotěborský, J. Motl 8, Bouček, Ouředník, Trkovský 4, D. Zourek, Stach 2, Heřmanovský, P. Jahn, Kylíšek, Malý 3, Bogdanić 3.  Trenéři: Roman Jelínek, Martin Hrib.

Rozhodčí: Milan Hájek, Tomáš Kozler. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/2. Vyloučení: 5 – 3.

Autor: Václav Beneš

Kontakt na autora: vaclavbenes1@seznam.cz

Více sportovních článků a informací ZDE.