Sobota, 20 dubna, 2024
4.1 C
Litoměřice
DomůMěsta/obceLitoměřickoVOLNÁ MÍSTA: Pracovník Technických služeb Lovosice

VOLNÁ MÍSTA: Pracovník Technických služeb Lovosice

Technické služby města Lovosice přijmou zaměstnance na pozici Pracovník technických služeb. Práce na HPP, mzda 14.660 – 21.370,- Kč. Nástup březen/duben 2022.

Nabízíme:

• platové zařazení: 5. platová třída (14.660 – 21.370,- Kč dle platového stupně / doby praxe) + osobní příplatek dle pracovních zkušeností
• pracovní poměr: celý úvazek, doba určitá – s možností prodloužení na dobu neurčitou
• pracovní doba: rovnoměrná, 40 hod. týdně
• nástup: dohodou (ideálně březen/duben 2022)
• místo výkonu práce: Lovosice

Předpoklady:

• praxe na obdobné pracovní pozici vítána
• min. vzdělání – střední odborné vzdělání s výučním listem
• technické schopnosti – údržba svěřených strojů a zařízení
• organizační schopnosti, samostatné řešení problémů, spolehlivost, zodpovědnost
• řidičský průkaz skupiny B a C
• proaktivní přístup k práci
• schopnosti týmové spolupráce
• způsobilost k právním úkonům, trestní a občanská bezúhonnost
• zdravotní způsobilost pro výkon práce

Popis pracovní pozice:

• řízení a údržba motorových vozidel příp. obsluha pracovních strojů
• provádění standardních oprav techniky, práce související s údržbou
• údržba komunikací v letním i zimním období
• sledování stavu, stupně opotřebení strojů a techniky vč. navrhování opatření
• dílenské práce a opravy ručního nářadí

Životopis je možné zaslat elektronicky na email reditel@tslovosice.cz, poštou nebo odevzdejte osobně
v kanceláři Technických služeb města Lovosice na adrese:
Technické služby města Lovosice – paní Broulová
U Stadionu 1022/2
410 02 Lovosice

Bližší informace:

Ing. Stanislav Hruza, ředitel TSML
e-mail: reditel@tslovosice.cz
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.

Zdroj: https://www.tslovosice.cz
Milí zájemci o práci, dříve než kontaktujete inzerenta – zaměstnavatele, ověřte si prosím, zda je inzerát stále aktuální. V případě, že odkaz není aktivní, byla nabízená pozice již zřejmě obsazena:

- Naši partneři -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -