Neděle, 28 dubna, 2024
9.7 C
DomůSportHázenáLovci propadli v domácí bitvě s Handballem Brno

Lovci propadli v domácí bitvě s Handballem Brno

Lovosice – V minulém kole prohráli lovosičtí házenkáři zcela jednoznačně na palubovce Dukly Praha. Tentokrát přivítali v hale Chemik celek SKKP Handball Brno. Zdá se, že Severočechům reprezentační přestávka vůbec neprospěla.

Do zápasu vstupují lépe hosté, kteří prakticky vedou v průběhu celého prvního poločasu. Až po přestávce se chopí dirigentské taktovky domácí, kteří si vytvářejí slibný čtyřgólový náskok, o který v závěru přicházejí. Brněnští rozhodují o své výhře mezi čtyřiapadesátou a osmapadesátou minutou, kdy se jim podařilo zaznamenat čtyři přesné zásahy v řadě a vytvořit si tak rozhodující náskok. Lovci zůstávají v neúplné tabulce i nadále na čtvrté příčce.

Ve druhé minutě otevírá gólový účet tohoto duelu Arsenić. V téže minutě dorovnává Bouček na 1:1. Ve třetí minutě se trefuje podruhé v řadě Živanov a Brňané odskakují do vedení 1:3. V šesté minutě vyrovnává Holubec z postu pivota na 3:3. V sedmé minutě se připomíná Arsenić, 3:5. V deváté minutě se prosazuje v početní výhodě Zourek, 5:5. V 11. minutě proměňuje Kocich sedmimetrový hod, 5:7. Ve 13. minutě zužitkoval Boučkovu přihrávku Kupa, 6:7. Ve 14. minutě zužitkoval Kocich další sedmimetrový hod, 6:8. V 18. minutě zaplouvá Trkovského podstřel pod břevno, 7:8. Ve 20. minutě zvyšuje Kocich z levé spojky na 7:10. S bleskovou odpovědí přispěchal po protažení mezi dvěma protihráči Jahn, 8:10. Ve 22. minutě pálí Živanov přesně k pravé tyči, 8:11. Ve 24. minutě překonává čerstvého Pšenicu Bouček, 9:11. Ve 26. minutě neuhlídal Bouček Živanova, 9:12. Ve 28. minutě dorovnává Kupa na 12:12. V téže minutě sestřeluje Žvak nevybíravě Boučka ze vzduchu a rozhodčí ho po krátké domluvě posílají červenou kartou předčasně do sprch O chvíli později míří z pravé strany přesně Došen, 12:13. Padesát vteřin před odchodem na přestávku upravuje Kupa poločasový výsledek na 13:13.

Ve 32. minutě posílá Severočechy poprvé do vedení svou premiérovou brankou Motl, 14:13. V téže minutě míří přesně k levé tyči Ratkovský, 14:14. Ve 34. minutě zakončuje rychlý protiútok Kylíšek a Lovci jdou do trháku 17:14. Ve 35. minutě se zbavuje Kocich na levém křídle Malého, 17:15. Ve 37. minutě překonává Bavlnku ze šesti metrů Kupa, 18:15. Ve 38. minutě proměňuje Kocich další sedmimetrový hod, 18:16. Ve 40. minutě trestá brněnskou chybu v rozehrávce Motl, 19:16. Ve 41. minutě pálí ze středu hřiště přesně Zahradníček, 19:17. Ve 45. minutě zakončuje rychlý protiútok Motl, 21:17. Ve 47. minutě zužitkoval nařízený sedmimetrový hod Kocich, 21:18. V téže minutě nepohrdl nabídkou Kupy Holubec, 22:18. Ve 49. minutě se po Motlem nastřelené tyčce dotahují hosté zásluhou Flajsara na rozdíl jediné branky, 22:21. V 50. minutě se trefuje Bouček, 23:21. V 53. minutě zadělává Flajsar vyrovnávací brankou na drama, 23:23. V 53. minutě zaplouvá do šibenice Zourkova bomba, 24:23. V 58. minutě zvyšuje Došen z hranice brankoviště na 24:27. V 59. minutě kontruje Bouček, 25:27. Jedenašedesát vteřin před závěrečným hvizdem upravuje Kocich výsledek na konečných 25:28.

HK FCC Město Lovosice – SKKP Handball Brno   25:28 (13:13)

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, M. Galia, Günl – Holubec 2, Kupa 8/3, J. Motl 3, Bouček 6, V. Kovář, Trkovský 1, D. Zourek 2, Jonáš, Stach, Heřmanovský, P. Jahn 2, Kylíšek 1, Malý.  Trenéři: Roman Jelínek, Martin Hrib.

SKKP Handball Brno: B. Pšenica, Bavlnka – Ratkovský 2, Kocich 8/4, Došen 3, Živanov 8, R. Flajsar 2, Arsenić 2, Burget 1, Strack, Kikanović, Žvak, Kolečkář, Stein, Zahradníček 2, Bosák.  Trenéři: Pavel Hladík, Vojtěch Drápela.

Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/4. Vyloučení: 4 – 3. ČK: 28. Žvak.

Autor: Václav Beneš

Kontakt na autora: vaclavbenes1@seznam.cz

Více sportovních článků a informací najdete ZDE.