VIDEO: V sobotu 22. ledna se do Štětí sjely šachové naděje z celého Ústeckého kraje. V Kulturním domě se totiž hrálo O pohár města Štětí. Chuť a šanci tuto trofej získat mělo skoro třicet hráčů. Turnaj se konal po roční odmlce a kvůli aktuální epidemiologické situaci v jiných prostorech.
ŠTĚTÍ: Šachisté si po roční pauze opět zahráli O pohár města
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




