VIDEO: Blíží se začátek adventního času. Většina domácnostní již vyndala vánoční výzdobu, ať už oken, balkónů, nebo jen něco malého na stůl. I město Štětí je už vánočně nazdobené, jen to hlavní ještě chybělo. a to vánoční strom na Novém náměstí.
ŠTĚTÍ: Na Novém náměstí už stojí vánoční strom
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




