Pátek, 26 dubna, 2024
2.9 C
DomůSportHázenáLovci si na palubovce Chemičky Ústí nad Labem zajistili postup do osmifinále...

Lovci si na palubovce Chemičky Ústí nad Labem zajistili postup do osmifinále Českého poháru

Ústí nad Labem – Český pohár házenkářů pokračoval ve středu 13. října 2021 třetím kolem, do kterého se tradičně zapojují i všechny extraligové celky. Lovosičtí házenkáři se představili na palubovce druholigové Chemičky Ústí nad Labem, kam přijížděli v roli zcela jasného favorita.

Hosté sice vyhrávají první poločas o osm gólů, ale domácí, kteří nechtějí prodat svou kůži lacino, předvádějí houževnatý výkon. Po přestávce Lovci pálili i nadále ostrými a svého soupeře vůbec nešetřili. Výsledkem byla jasná výhra o jedenadvacet branek a poměrně hladký postup do osmifinále domácího poháru, kde již mohou narazit na mnohem silnějšího soupeře.

V první minutě otevírá gólový účet tohoto duelu Zourek. Ve čtvrté minutě překlápí vedení na ústeckou stranu Konárik, 2:1. V sedmé minutě se trefuje Kovář, 2:4. V téže minutě kontruje Karlovec, 3:4. V osmé minutě si bere slovo Holubec, 3:5. V deváté minutě se znovu připomíná Karlovec, 4:5. V desáté minutě se zapisuje mezi úspěšné střelce Heřmanovský, 4:7. S bleskovou odpovědí přispěchal Vrběcký, 5:7. Ve 12. minutě se nemýlí Heřmanovský, 5:9. Ve 13. minutě míří přesně Karlovec, 6:9. V 16. minutě uklízí míč do branky Trkovský, 6:12. V téže minutě nezaváhal Brejcha, 7:12. V 17. minutě pálí přesně Kovář, 7:13. V téže minutě odpovídá Borovička, 8:13. V 19. minutě se ujímá Jonášův pokus, 8:15. Ve 20, minutě snižuje Kabát na 9:15. Ve 21. minutě se trefuje Kovář, 9:17. Ve 22. minutě proměňuje Borovička sedmimetrový hod, 10:17. Ve 24. minutě střílí přesně Trkovský, 10:19. Ve 26. minutě si připisuje druhý přesný zásah v řadě Kabát, 12:19. Ve 28. minutě navyšuje Malý lovosický náskok na 12:21. Ve 29. minutě zužitkoval Borovička další sedmimetrový hod, 13:21. V téže minutě kontruje Jonáš, 13:22. Pětačtyřicet vteřin před odchodem na přestávku upravuje Šuma poločasový výsledek na 14:22.

Ve 31. minutě míří přesně Kovář, 14:23. V téže minutě odpovídá Šuma, 15:23. Ve 34. minutě se prosazuje Trkovský, 15:26. Ve 35. minutě posílá míč do branky Vrběcký, 16:26. V téže minutě kontruje Trkovský, 16:27. Ve 36. minutě si bere slovo Konárik, 17:27. V téže minutě střílí přesně Bouček, 17:28. Ve 37. minutě se zastavuje až v síti Konárikův pokus, 18:26. Ve 38. minutě se nemýlí Trkovský, 18:29. S bleskovou odpovědí přispěchal Štraus, 19:29. Ve 41. minutě proměňuje sedmimetrový hod Kovář, 19:33. Ve 43. minutě zužitkoval sedmimetrový hod Konárik, 20:33. V téže minutě se ujímá Holubcova střela, 20:34. Ve 44. minutě snižuje Šmíd na 22:34. V 50. minutě proměňuje sedmimetrový hod Kovář, 22:40. V téže minutě zužitkoval na opačné straně sedmimetrový hod Borovička, 23:40. V 58. minutě zvyšuje Heřmanovský na 23:44. V 59. minutě se trefuje Konárik, 24:44. V téže minutě odpovídá Jonáš, 24:45. Ve 30. minutě zaznamenává poslední ústeckou branku Karlovský, 25:45. Čtyři vteřiny před závěrečným hvizdem uzavírá Jonáš výsledek na konečných 25:46.

TJ Chemička Ústí nad Labem – HK FCC Město Lovosice   25:46 (14:22)

TJ Chemička Ústí nad Labem: Biskup, Taborschi, Jošt – J. Novák, Vrběcký 3, Hubený, Hart, Brejcha 1, Šmíd 1, Krajíček, Kabát 3, Konárik 5/1, Štraus 2, Karlovec 4, M. Šuma 2, Borovička 4/3.  Trenér: Vladimír Konárik.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, J. Dohnal – Holubec 4, Kupa, J. Motl, Bouček 3, V. Kovář 14/4, Trkovský 7, Zourek 2,Jonáš 6,Stach 1,Heřmanovský 5,Malý 4.  Trenéři: Roman Jelínek, Martin Hrib.

Rozhodčí: Lukáš Moravec, Martin Tůma. Sedmimetrové hody: 5/4 – 4/4. Vyloučení: 3 – 4. Diváci: 90.

Autor: Václav Beneš

Kontakt na autora: vaclavbenes1@seznam.cz

Více sportovních článků a informací je ZDE.