Pátek, 26 dubna, 2024
3.4 C
DomůSportFotbalFotbal SK Štětí - FK SEKO Louny 2-0 (4.9.2021)

Fotbal SK Štětí – FK SEKO Louny 2-0 (4.9.2021)

Hezké počasí a úspěšné výsledky fotbalistů SK Štětí přilákaly v sobotu 4. září na městský stadion 2 stovky diváků, kteří se přišli podívat na zápas 6. kola divizní soutěže mezi domácím SK 10. celkem tabulky a hostujícím 7. týmem v pořadí FK SEKO Louny. (09:22) Hosté v oranžových dresech začali v pohodě a v 10. minutě to byl domácí Muamer Mešič, který musel odvracet nebezpečí a věděl, že jen odkop na roh je tím nejlepším řešením. (12:02) Ve 13. minutě byla pro domácí škoda, že se v postavení mimo hru ocitl Patrik Škoda. (16:27) Mezi 3 tyče hostů mířil Marek Polák. Na střelnici by to byla desítka, ale na hřišti jen prostředek branky a Jakub Pokorný míč vyrazil. (21:02) Hosté měli prvních 30 minut převahu, která vyústila v kopání rohů, které zneškodňoval Václav Sailer v brance a (25:04) tu největší možnost k otevření skóre si zbytečným zpomalením překazil Vasil Popovič. (29:24) Uběhlo půl hodiny a i domácí ukázali, že umí zaútočit. Předvedli předpisovou akci a vyniknout gólmana Loun nechal Jiří Vokoun. (31.55) Ve 33. minutě stejný hráč zařadil nejvyšší rychlostní stupeň, obešel i brankáře a Štětí se ujalo vedení 1:0. Tak skončil i 1. poločas. (54:43)Ten druhý začal střelou Michala Šimečka vysoko nad branku Štětí (67:04)Na druhé straně hřiště hledal prostor mezi 2 obránci Jiří Vokoun, ale neproklouzl. (72:08)) Důležitým momentem utkání byl zákrok Václav Sailera v 72. minutě proti střele hostujícího Patrika Junka. (80:20) Louny stále věřili ve vyrovnání, ale ani v 81. minutě se do úspěšného zakončení nedostali a skončilo to rohem. (84:48)Domácí byli mnohem efektivnější. Střídající Tomáš Belák zachoval klid, v 85. minutě přihrál Jiřímu Vokounovi a stav 2:0 pro Štětí byl na světě. (89:30) V poslední minutě měl ještě velkou příležitost korigovat výsledek Petr Fiřt, ale z volného přímého kopu trefil jen zeď. Zápas tak skončil 2:0 pro domácí.

SK Štětí je s 10 body po 6. kolech na 6. místě tabulky. FK SEKO Louny se s 8 body drží na 10. místě. Na čele tabulky je po vítězství v České Lípě FK Baník Most-Souš. Na posledním 16. místě bez bodu a jednou vstřelenou brankou zůstává TJ Tatran Rakovník.

Nyní hraje SK Štětí 2x venku. 11. září v 16:00 ve Slaném s domácím SK, 18. září v 10:30 na hřišti FC Chomutov. Na domácí utkání jste zváni v sobotu 25. září. SK Štětí se v 10:15 utká s FK Olympii Březová.

Branky: Jiří Vokoun 2 Sestava: Václa Sailer-David Čada,MichalObrtlík, Rudolf Slanička, Lukáš Janovský-Michal Černý (46. David Mencl), Muamer Mešič(69. Tomáš Belák), Marek Polák, Miroslav Müller, Patrik Škoda (81. Jiří Neuman)-Jiří Vokoun (88. Jakub Janovský) Připraveni: Pavel Fary, Petr Kovařík, Michal Vondrka

Trenér: Josef Jarolím Asistent: Jiří Vacek Vedoucí: Jan Tyle

Rozhodčí: Ondřej Ježek-Lukáš Machýček, Jaroslav

Hádek Delegát: Martin Dobšík

Hlavní pořadatel: Václav Havner