VIDEO: V 1. patře Městské knihovny právě probíhá už 15. ročník výstavy členů fotoklubu Štětí. Letošní ročník je takové Best of. Nese název „To nejlepší od členů fotoklubu.“ Fotografie nás provedou nejen českou krajinou, ale vypravíme se i do zahraničí.
ŠTĚTÍ: Patnáct let vystavuje fotoklub v čítárně Městské knihovny Štětí
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




