VIDEO: Na začátku tohoto týdne policisté kontrolovali cyklisty na Střeleckém ostrově v Litoměřicích. Důvodem byla preventivní akce „Bez přilby už nevyjedu.“ Kampaň každý rok pořádá Zdravé město Litoměřice ve spolupráci s městskou a státní policií.
LITOMĚŘICE: Cyklisté s přilbou a povinnou výbavou dostávali dárky
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




