VIDEO: Ve středu 23. června se na Novém náměstí ve Štětí po dlouhé době konala akce, která přilákala spousty diváků. Jednalo se o akci ZUŠka všem, kterou pořádala základní umělecká škola Štětí ve spolupráci s KIZ Štětí. Akce začínala v 17. hodin.
ŠTĚTÍ: ZUŠka všem! zahrála na Novém náměstí
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




