VIDEO: Zaměstnanci Městského úřadu Litoměřice byli tento týden otestováni na koronavirus. Testování je preventivní a dobrovolné, a probíhá i přesto, že úřad prozatím nemá testování nařízené vládou.
LITOMĚŘICE: Městský úřad testuje své zaměstnance na COVID-19
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




