5. prosince tradičně chodí vesnicemi a městy skupinky čertů s anděly a Mikuláši. V domácnostech pak děti něco zazpívají nebo přednesou básničku. Za ně pak dostanou drobnosti jako jsou sladkosti a drobné dárky. No, a pokud zlobily, objeví se mezi nadílkou nějaké to uhlí. Tato trojice dorazila i do mateřského centra Žabka, a to 7. prosince.
ŠTĚTÍ: Do Žabičky dorazil Mikuláš s andělem i čertem
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




