Mladí chemici z Lovosic začali nový školní rok v nových laboratořích. Lovosická Střední odborná škola technická a zahradnická je slavnostně otevřela v pátek 4. září. Laboratoře budou na škole sloužit k výuce aplikované chemie. Díky spolupráci školy, krajského úřadu a také několika firem, které mladé chemiky potřebují, se učebny podařilo vybavit nejen novým nábytkem, ale hlavně nejmodernějšími přístroji. Rekonstrukce trvala dva měsíce a stála více než pět milionů korun.
LOVOSICE: SOŠ technická a zahradnická má nové laboratoře
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




