Rychlostní kanoistika ve Štětí zažila historický úspěch. Na mistrovství republiky, které se konalo na přelomu července a srpna v Labe Aréně v Račicích, štětský oddíl získal hned několik medailí. A to i ty nejcennější – zlaté. Kovy do oddílu přinesla Florencia Redondo, Nicolás Redondo a Rafael Waldhauser.
ŠTĚTÍ: Kanoisté mají medaile z Mistrovství republiky
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




