Obec Křešice v rámci letošní Noci kostelů zvládla i jednu premiéru. Vůbec poprvé se totiž v jeden večer otevřely všechny tři zdejší kostely. Lidé se mohli podívat do kostela sv. Matouše, kostela Navštívení Panny Marie i do kostela Nejsvětější trojice v Zahořanech. Ten jediný se během křešické Noci kostelů otvírá pravidelně. Důvod je nasnadě – během roku je totiž pro veřejnost z technických důvodů uzavřen.
KŘEŠICE: Noc kostelů otevřela všechny tři kostely
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




