VIDEO: Občané Litoměřic na sběrném dvoře v Nerudově ulici od 1. března zdarma odloží jen padesát kilogramů stavební suti. Za každý další kilogram budou lidé muset zaplatit korunu, přičemž denně mohou na sběrný dvůr odvézt maximálně 100 kilogramů stavebního odpadu.
LITOMĚŘICE: Na sběrný dvůr bude od 1. března možné zdarma odvézt jen 50 kg suti
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




