V Litoměřicích už se u popelnic začaly objevovat vysloužilé vánoční stromky. Technické služby je začínají postupně svážet a likvidovat. Zatím to vypadá, že letos bude stromků méně než v předchozích letech.
LITOMĚŘICE: Technické služby začaly s likvidací vánočních stromků
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




