VIDEO: V Keblicích se uskutečnilo další setkání Klubu starostů. Starostové z obcí na Litoměřicku si tak mohli vyměnit názory a zkušenosti z fungování svých samospráv a také se dozvědět některé užitečné informace od pozvaných hostů. Jedním z hlavních témat bylo tentokrát životní prostředí.
KEBLICE: Klub starostů řešil životní prostředí i zatoulaná zvířata
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




