Kam o víkendu na Litoměřicku

Litoměřicko – Víkend je tu a spolu s ním i naše tipy, kam vyrazit. I tentokrát je toho na výběr velmi mnoho. Koná se třeba taneční zábava pod širým nebem nebo Historický jarmark v Úštěku. A máme pro Vás i další pozvánky.

V Roudnici nad Labem bude sobota 17. srpna patřit rodinám s dětmi a akci „Z pohádky do pohádky.“ Začíná v 10 hodin a probíhat bude v roudnickém Caffé Říp, v infocentru a na věži Hláska. Na děti čeká celodenní program plný soutěží, hádanek a samozřejmě také odměn. Podrobnosti jsou ZDE.

V Litoměřicích se v sobotu 17. srpna koná BLEŠÁK. Na Tržnici Felixe Holzmanna začíná úderem 8. hodiny. Prodat (nebo nakoupit) na něm můžete všechno, co už ve svojí domácnosti nevyužijete – oblečení, knihy a časopisy, nádobí nebo třeba dětské hračky. Tentokrát je blešák i příležitostí, jak darovat školní potřeby rodinám v nepříznivé životní situaci. Podrobnosti najdete ZDE.

Český svaz chovatelů v Úštěku tento víkend pořádá výstavu králíků, drůbeže a holubů se speciálkou andulek. Výstava bude probíhat jak v sobotu, tak i v neděli a máte se opravdu na co těšit. Akce bude probíhat v chovatelském areálu v Rybniční ulici. Podrobnosti jsou ZDE.

V Hrobcích u Labe se v sobotu 17. srpna koná Taneční a sportovní odpoledne. Začíná v 15 hodin a nabídne spoustu zábavy dětem i dospělým. Těšit se můžete například na skákací hrady, dětské sportovní soutěže a spoustu dalšího. V průběhu odpoledne vystoupí Funky Dangers a od 20 hodin bude hrát Elán revival.

V Třebenicích se v sobotu koná tradiční Taneční zábava pod širým nebem. Letos v zahradě Muzea českého granátu od 19 hodin. Hraje skupina D. Ex Tempore. Vstupné zdarma.

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

00:03:03

BUDYNĚ NAD OHŘÍ: Pohádková stezka letos poprvé s filmovými kostýmy

VIDEO: Areál Vodního hradu v Budyni nad Ohří na...
00:02:32

ÚŠTĚK: Třetí setkání klientů a zaměstnanců Chráněného bydlení počasí nepřekazilo

VIDEO: Kemp v Úštěku hostil další celorepublikovou akci. Tentokrát...

Lovosice prodávají devět lukrativních parcel v Sadové. Zájemci o bydlení mají jedinečnou šanci

LOVOSICE – Stavba vlastního rodinného domu v Lovosicích nebyla...

Zlatí kluci! Spojený tým Křešic a Chodoun získal mistrovský titul v okresním přeboru

LITOMĚŘICKO – Obrovská radost panuje v Křešicích, Chodounech i...

Lesopark Osmička v Lovosicích ožije novým festivalem pro mladé. Dorazí Mat213 i skejtaři

LOVOSICE – Už tuto sobotu 13. června se lovosický...

Další zprávy

00:02:29

LITOMĚŘICE: Gymnázium předalo slavnostně maturitní vysvědčení v hradu

VIDEO: Slavnostní předávání maturitních vysvědčení studentům Gymnázia Josefa Jungmanna...
00:02:53

ÚŠTĚK: Café galerie Úštěk nabídla setkání s hercem a hudebníkem Igorem Orozovičem

VIDEO: Ve čtvrtek 11. června zavítal do oblíbeného pořadu...

DIVADéLKO žije! Litoměřice hostí 1. ročník sousedského festivalu plného pohádek, hudby a komunity

Nový kulturní prostor v Litoměřicích ožije jedinečnou akcí. O...

Velké personální změny v lovosickém školství: ZŠ Sady pionýrů i gymnázium mají nové vedení

LOVOSICE: Školní rok 2026/2027 přinese pro dvě významné vzdělávací...
00:02:45

ROUDNICE N. L.: Muzikály naruby nabídly i za deště parádní podívanou

VIDEO: Zámecký park v roudnické Michálkově ulici hostil koncertní...

Oblíbené kategorie